Obchodní podmínky

Obchodní podmínky, podmínky užití a poskytovaných služeb portálu muj-pravnik.cz (dále jen „podmínky“).

Provozovatel webu Pravonaklik.cz (dále také jako “webové stránky”) je Leviamar,s.r.o. (dále také jako „Provozovatel“ a „Prodávající“)

IČ: 21390461

Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00 Praha 10

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 400726.

Neposkytujeme ani nenahrazujeme právní služby.

Online poradna

1.1. Provozovatel webu Pravonaklik.cz neposkytuje právní poradenství, právní služby ani právní služby nijak nenahrazuje. Na podstránce Právní poradny máte možnost položit dotaz, který souvisí s Vaší životní situací. Tento dotaz, resp. vyplněný formulář je přeposílán spolupracujícím advokátům či advokátním kancelářím.

1.2. Vkládání a odeslání dotazů je bezplatné (zdarma). Vložením dotazu a odeslání formuláře se k ničemu nezavazujete. Advokátní kancelář či advokát Vás může následně kontaktovat s návrhem řešení. Advokát Vám předně zašle informaci o sobě a svých službách, protože se jedná o zákonný požadavek. Klient musí obdržet informaci o advokátovi dříve než dojde k poskytnutí právních služeb. Poté obvykle získáte nezávaznou cenovou nabídku. Následně se rozhodnete, zda služby advokáta či advokátní kanceláře využijete anebo nikoli.

1.3. Po vložení dotazu a odeslání formuláře, jakákoli další komunikace probíhá pouze mezi Vámi a advokátem či advokátní kanceláří. Na webových stránkách Pravonaklik.cz neprobíhá žádná komunikace ani interakce. Webový formulář online poradny je jednoduše přeposílán na e-mailovou adresu advokáta či advokátní kanceláře. Veškerá další komunikace probíhá mimo provozovatele webu Pravonaklik.cz.

1.4. Provozovatel webu Pravonaklik.cz ani spolupracující subjekty (advokátní kanceláře, advokáti či 3. strany) nejsou povinni zodpovídat Vámi položené dotazy.

1.5. Odpovědi na Vaše dotazy z online poradny nejsou zajišťovány provozovatelem webu Pravonaklik.cz. Z naší strany se nejedná o poskytování právních služeb ani právní služby nijak nenahrazujeme.

1.6. V případě zájmu Vám rádi sdělíme více informací, včetně kontaktních informací na spolupracující advokát či advokátní kancelář. Kontaktujte nás.

1.7. V případě dotazů k obchodním podmínkám, podmínkám užití a zásad ochrany osobních údajů vám rádi poskytneme bezodkladně veškeré informace.

Tyto obchodní podmínky a podmínky užití jsou platné a účinné od 24. března 2024.